Przejdź do treści

Wstęp na wydarzenia WAMA Film Festival 2018

  Wszystkie pokazy filmowe tegorocznej edycji WAMA Film Festival odbędą się w MULTIKINIE, zlokalizowanym w Galerii Warmińskiej (ul. Tuwima 26, Olsztyn).

  Wejściówki można będzie zarezerwować od północy w dniu wybranej projekcji poprzez system rezerwacji MULTIKINA.

  Po dokonaniu wyboru seansu w systemie, drogą mailową zostanie przesłany e-mail, który stanowi potwierdzenie rezerwacji.

  Nie ma możliwości telefonicznej rezerwacji wejściówek.

  Zarezerwowane wejściówki można odebrać w dniu projekcji w godzinach pracy MULTIKINA.

  Wejściówki należy odebrać w kasach kina najpóźniej 20 minut przed projekcją – po tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

  Na 15 minut przed rozpoczęciem każdego seansu nieodebrane wcześniej wejściówki będą wydawane w kasach do wyczerpania miejsc.

  W kasach MULTIKINA będzie można odebrać wejściówki również bez wcześniejszej rezerwacji, do wyczerpania miejsc.

  Dla osób posiadających imienne identyfikatory WAMA Film Festival przewidziane są miejsca poza systemem rezerwacji, w rzędach wskazanych przez wolontariuszy festiwalowego punktu informacyjnego zlokalizowanego w holu MULTIKINA.


  System rezerwacji elektronicznej i wejściówek nie dotyczy Gali Finałowej, gdzie wstęp odbywać się będzie na podstawie zaproszeń lub imiennych identyfikatorów oraz pokazów biletowanych zaplanowanych w ramach cyklu WAMA Against Gravity, na które obowiązuje sprzedaż biletów (15 PLN) przez system MULTIKINA. Akredytowanych uczestników festiwalu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności telefonicznie lub drogą mailową (+22 392 03 22 | biuro@filmforum.pl).