Przejdź do treści

Wstęp na wydarzenia WAMA Film Festival 2017

  10.10.2017 Olsztyn . Widzowie przed seansami – Uroczystość otwarcia WAMA Film Festival 2017. Fot. Przemysław Skrzydło / WingPress

  Wszystkie pokazy filmowe tegorocznej edycji WAMA Film Festival odbędą się w MULTIKINIE, zlokalizowanym w Galerii Warmińskiej (ul. Tuwima 26, Olsztyn).

  System bezpłatnych wejściówek będzie obowiązywał przy wstępie na projekcje Międzynarodowego Konkursu Koprodukcji Filmowych, Konkursu Filmów Krótkich, Uroczysty Finał Projektów Edukacyjnych, a także pokaz specjalny filmu „Opera o Polsce” połączony z Debatą o Polsce.

  Wejściówki można będzie zarezerwować od północy w dniu wybranej projekcji poprzez system rezerwacji MULTIKINA.

  Po dokonaniu wyboru seansu w systemie należy kliknąć w otrzymany drogą mailową link z potwierdzeniem, w przeciwnym razie rezerwacja jest automatycznie usuwana po upływie 1 godziny.

  Nie ma możliwości telefonicznej rezerwacji wejściówek.

  Zarezerwowane wejściówki można odebrać w dniu projekcji w godzinach pracy MULTIKINA.

  Wejściówki należy odebrać w kasach kina najpóźniej 20 minut przed projekcją – po tym terminie rezerwacja zostanie anulowana.

  Na 15 minut przed rozpoczęciem każdego seansu nieodebrane wcześniej wejściówki będą wydawane w kasach do wyczerpania miejsc.

  W kasach MULTIKINA będzie można odebrać wejściówki również bez wcześniejszej rezerwacji, do wyczerpania miejsc.

  Dla osób posiadających imienne identyfikatory WAMA Film Festival przewidziane są miejsca poza systemem rezerwacji, w rzędach wskazanych przez wolontariuszy festiwalowego punktu informacyjnego zlokalizowanego w holu MULTIKINA.


  System rezerwacji elektronicznej i wejściówek nie dotyczy Gali Finałowej i koncertu, gdzie wstęp odbywać się będzie na podstawie zaproszeń lub imiennych identyfikatorów. Akredytowanych uczestników festiwalu prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności telefonicznie lub drogą mailową (+22 392 03 22 | biuro@filmforum.pl).