Przejdź do treści

WOLONTARIAT WAMA Film Festival – FORMULARZ

  Wolontariat na WAMA Film Festival to interesująca propozycja dla miłośników kina, by poznać organizację festiwalu filmowego „od kuchni”. Chcesz zostać wolontariuszem? Wypełnij formularz zgłoszeniowy!

   WOLONTARIAT
   w ramach 11. edycji WAMA Film Festival w Olsztynie

   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

   Uwaga! Termin zgłoszeń mija 2 września 2024 r.

   DANE OSOBOWE

   Imię:

   Nazwisko:

   Adres e-mail:

   Telefon:

   Data urodzenia: (DD.MM.YYYY)

   Miasto zamieszkania:

   INFORMACJE

   Wykształcenie / miejsce pracy / miejsce nauki:

   Napisz kilka słów o sobie - czym się interesujesz? - jakie posiadasz doświadczenie w pracy społecznej (wolontariat, koła naukowe, itp.) lub zawodowej?
   limit znaków: 0/500

   Dlaczego chcesz zostać wolontariuszem podczas WAMA Film Festival? Jakie są Twoje oczekiwania związane z wolontariatem na festiwalu?
   limit znaków: 0/500

   Poziom znajomości języków w skali od 1 do 5 (1-niski, 5-wysoki):
   angielski
   polski

   Określ w skali od 1 do 5 (1-najmniej, 5-najbardziej) jaki zakres działań podczas WAMA Film Festival odpowiadałby Ci najbardziej?
   biuro organizacyjne
   obsługa techniczna warsztatów filmowych
   biuro prasowe
   dokumentacja fotograficzna

   W jakim terminie chcesz zaangażować się w działania?

   Opisz swoje umiejętności, które mogą być przydatne podczas festiwalu.
   limit znaków: 0/500

   Jakie są Twoje ograniczenia? (transportowe, zdrowotne, inne)
   limit znaków: 0/500


   Przesłanie zgłoszenia jest równoważne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i prezentację danych osobowych przez Organizatorów WAMA Film Festival dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego oraz udziału w pracach zespołu wolontariuszy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Osoby biorące udział w rekrutacji mają prawo do wglądu w swoje dane osobowe oraz do ich poprawiania.

   "Potwierdzam zapoznanie się z Regulaminem Wolontariatu w ramach 11. WAMA Film Festival w Olsztynie."

   Zaproszenia i informacje przesyłane droga mailową:
   "Wyrażam zgodę na otrzymywanie na adresy elektroniczne wskazane w niniejszym formularzu lub nowe adresy wskazane w terminie późniejszym, comiesięcznych zaproszeń i informacji o imprezach, konkursach, warsztatach, festiwalach, przeglądach filmowych w Polsce i na świecie oraz innych projektach edukacyjno-kulturalnych realizowanych przez Organizatora (Instytut KOSMOPOLIS) oraz jego bezpośrednich partnerów (przesyłane treści nie stanowią informacji handlowych)."