Przejdź do treści

Muzyczny Stand-up Czesława Mozila i Gala Finałowa – odbierz bezpłatną wejściówkę

  Zwieńczeniem 6. edycji WAMA Film Festival będzie uroczyste rozdanie nagród. Wydarzeniem wieczoru będzie Muzyczny Stand-up Czesława Mozila.

  Występ to połączenie monodramu, stand-upu i koncertu jednego z najpopularniejszych współczesnych artystów – Czesława Mozila. Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława. Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.

  W trakcie ceremonii poznamy zwycięzców Konkursu Głównego, Konkursu Filmów Krótkich oraz nazwiska twórców filmowych nominowanych do Nagród im. Jana Machulskiego, najstarszych polskich nagród promujących młode talenty filmowe.

  Ceremonia odbędzie się 12 października 2019 r. o godzinie 21:00 w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

  Bezpłatne wejściówki można odebrać w Biurze Festiwalowym zlokalizowanym w MULTIKINIE (ul. Tuwima 26, Olsztyn) w godzinach:
  11.10.2019 – od 12.00 do 20.30
  12.10.2019 od 10.00 do 18.00

  Kolportaż wejściówek będzie dostępny od 11 października 2019 r. do wyczerpania miejsc.